داستانـی بـه بزرگـی کلابـی شـو 

خدمت به هزاران کسب و کار بزرگ و کوچک

نیاز مبرم کسب‌وکارهای خُرد به بازگشت مشتریان؛ 

ایده تولد کلابی شو 

رویایی که ما در صدد تحقق آن برآمدیم، حل مشکل بسیاری از کسب‌وکارهای خرد بود. درواقع بیشتر پلتفرم‌های باشگاه مشتریان متناسب با کسب‌وکارهای متوسط تا بزرگ طراحی شده‌اند و هزینه بالایی نیز برای ارائه خدمات خود درخواست می‌کنند. مشکل دیگر کسب‌وکارهای خرد، ناتوانی در خرید چندین پلتفرم در کنار باشگاه مشتریان برای مواردی چون حسابداری، انبارداری، تجزیه و تحلیل مشتریان و پنل‌های ارسال پیامک بوده و هست.

ما در کلابی‌شو با بهره‌گیری از دانش توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای کسب‌وکار و کارشناسان خبره بازاریابی توانستیم پلتفرمی ایجاد کنیم که بیشتر نیازهای یک کسب‌وکار خرد را در زمینه ایجاد باشگاه مشتریان و تجزیه و تحلیل فرایندهای بازاریابی و فروش تامین می‌کند و از نظر مقرون‌به‌صرفه بودن با هیچ پلتفرم دیگری قابل مقایسه نیست. 

کلابی شو چگونه به اینجا رسید 

هدف ما در کلابی شو ایجاد بستری برای ارائه خدمات نوین در بستر وب به تمامی کسب‌وکارهای فیزیکی و آنلاین به شکل یکپارچه بوده است. ما با ایجاد چنین بستری توانستیم جامعه‌ای از مدیران کسب‌وکار‌های سنتی و فیزیکی، مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی و مدیران بازاریابی و فروش ایجاد کنیم که تمامی فرایندهای کسب‌وکار خود را با استفاده از کلابی شو هوشمندسازی کرده‌اند.

در مبحث رضایت کاربران ما از پلتفرم کارآمد کلابی شو، شاید ذکر همین نکته کافی باشد که اکثر مشتریان توانسته‌اند در مدتی کوتاه علاوه ‌بر ارتقا توانایی‌ها در مدیریت محصولات و خدمات، ارتباطی قدرتمند با مشتریان خود برقرار کنند.

داستان مااااا 

نگاهی گذرا به داستان کلابی‌شو از ابتدا تا شکل‌گیری… 

پاییز 1398
Hello World ...
پاییز 1398
Hello World ...
پاییز 1398
Hello World ...
پاییز 1398
Hello World ...
پاییز 1398
زمستان 98 همراه شد با پاندمی کرونا. جاییکه کسب و کارها و طبیعتا خانواده‌ها با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کردند. دیگه این یه خواسته فردی نبود، می‌خواستم به کسب و کارها، خصوصا کسب و کارهای خرد بتونم موثرتر کمک کنم.

برند های مشتریان

برخی از برندهای موجود در باشگاه مشتریان