قوانین و مقررات  

آخرین بروزرسانی: 15 آبان 1402

کلابی شو

کاربر گرامی به سامانه هوشمند کلابی‌شو خوش آمدید.

ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا قبل از استفاده از سامانه کلیه مواردی که شرح داده می‌شود را به دقت مطالعه نمایید.

کلابی‌شو با پسوند و پیشوند ماهیتا به سامانه هوشمند کلابی‌شو و همه متعلقات آن نظیر سایت محتوا، اپلیکیشن‌ها و سایر سامانه‌ها و تجهیزات الکترونیک و غیر الکترونیک و… اشاره دارد که در این سند تحت عنوان کلابی‌شو یاد می‌شود.

واژه «پیام» در این سند مربوط به هر نوع ارسال پیغام و متن اطلاع رسانی در قالب پیام کوتاه، نوتیفیکیشن‌های متنی و متن و تصویر خواهد بود که کسب و کار به فرد دیگر به عنوان مخاطب خود ارسال می‌کند.

 • ثبت نام و استفاده از کلابی‌شو به منزله پذیرش و تعهد کامل در رعایت کلیه قوانین جاری و ساری آن می‌باشد.
 • از آنجا که کلیه فعالیت‌های کلابی‌شو مطابق با قوانین و موازین کشور است، هرگونه تخطی از آن ممنوع بوده و عواقب عدم رعایت آن بر عهده فرد خاطی خواهد بود.
 • اطلاعاتی که شما در حساب کاربری خود ذخیره دارید، نزد شرکت محفوظ می‏‌ماند و اجازه دسترسی به این اطلاعات به هیچ فرد یا شرکت دیگری داده نخواهد شد. بنابراین اطلاعات متعلق به خود شما بوده و کلابی‌شو در آن دخل و تصرفی نداشته و ندارد، لذا نحوه ورود و صحت اطلاعات و مسئولیت آن چه در خصوص قوانین مقررات کلابی‌شو و چه در محدوده‌ی قوانین کشوری بر عهده شما خواهد بود. در صورتی که کسب و کار این اطلاعات را نشر دهد، مسئولیت سوءاستفاده از اطلاعات حساب کاربری وی بر عهده خود کسب و کار خواهد بود.
 • وجوهی که شما به عنوان موجودی اعتبار از طریق درگاه پرداخت بانکی و تحت قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در کلابی‌شو شارژ می‌کنید، در حساب کاربری شما نزد کلابی‌شو محفوظ خواهد بود و شخص دیگری اجازه دسترسی به اطلاعات حساب شما یا تراکنش‌های انجام گرفته در کلابی‌شو را نخواهد داشت مگر اینکه شما شخصاً این اطلاعات را در اختیار فرد یا افراد دیگری قرار دهد که در اینصورت مسئول عواقب انتشار این اطلاعات شما خواهید بود. لذا در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود دقت داشته باشید.
 • در صورت تغییر قیمت پایه خدمات از سوی نهادهای مرجع و اپراتورها، هزینه‌ ارسال پیام‌ها بر اساس به روز رسانی‌های جدید با قیمت جدید محاسبه خواهد شد، ضمن آنکه کلابی‌شو در اعمال تغییرات (افزایش/کاهش یا عدم تغییر) به هر نحو مقتضی که صلاح بداند مختار خواهد بود.
 • هرگونه ارسال پیام به هر نحو با مضامین زیر ممنوع بوده و تمام مسئولیت آن به عهده شما بوده و کلابی‌شو هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نداشته و ندارد. ضمن آنکه در صورت مشاهده این علاوه بر مسدود نمودن سامانه، در صورت درخواست سازمان‌ها و یا ارگان‌های مرتبط تمامی اطلاعات فرد خاطی ارائه خواهد شد.
 • ارسال هرگونه پیام‌های نامتعارف، نظیر شکایت، جوک‌های نامتعارف، برنده شدن جایزه به هر نوعی، درخواست یا دریافت اطلاعات بانکی نامتعارف یا مشخصات اشخاص، ارسال پیام سیاسی (با مجوز یا بدون مجوز)، ارسال سایت‌های شرط‌بندی، ارسال پیام حاوی شماره کارت و شماره حساب (بدون مجوز)، درخواست کمک نقدی، هرگونه پیام غیراخلاقی و نیز پیام‌هایی که باعث تشویش اذهان عمومی، دعوت به اعتصاب، اعتراض و تجمع شود.
 • در زمان ثبت نام شما موظف می‌باشید که اطلاعات خود را به درستی ارائه دهید. مسئولیت هرگونه مغایرت اطلاعات اعلام شده از سوی شما صرفا به عهده خود شما بوده و کلابی‌شو  در صورت استفاده از مشخصات شخص دیگری در سامانه، تبعات قانونی آن متوجه شما خواهد بود.
 • در صورت اعلام اطلاعات نادرست از سوی شما، علاوه بر مسدود نمودن سامانه، شرکت این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در صورت نیاز از مراجع قانونی پیگیری‌های لازم را انجام دهد.
 • در صورتی که بر اثر استفاده ناصحیح از سامانه به هر نحو با ارسال یا عدم ارسال پیام اگر ضرر و زیانی متوجه شخص شود شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به آن نخواهد داشت و بازگشت هزینه صورت نمی‌گیرد، ضمن آنکه شرکت به هر نحو که صلاح بداند در تامین خسارت وارده به خود اقدامات لازم را به عمل خواهد آورد و خاطی حق هیچگونه اعتراض را ندارد.
 • هرگونه سعی یا نفوذ در کلابی‌شو و یا سعی و تلاش برای ایجاد اختلال در عملکرد سامانه، غیرقانونی بوده و با متخلفان به صورت جدی برخورد خواهد شد.

در صورت تعلیق استفاده کسب و کار از کلابی‌شو، به شرح زیر اقدام خواهد شد.

 • کلیه اطلاعات کاربران تا 3 ماه بعد از تعلیق، حفظ و نگهداری خواهد شد و در هر لحظه قابل بازگشت می‌باشد.
 • در مدت زمان بین 3 الی 6 ماه بعد ازتعلیق، اعتبار موجود کسر خواهد شد و دیگر امکان استفاده نخواهد داشت.
 • پس از گذشت 6 ماه از تاریخ تعلیق، سامانه به صورت کلی حذف خواهد شد. بدیهی است کلیه اطلاعات موجود اعم از مخاطبان و گزارشات ارسال و دریافت نیز به همراه سامانه حذف خواهد شد و به هیچ عنوان قابل استفاده نخواهد بود.

شرکت تمام تلاش خود را برای جلوگیری از نفوذ هکرها و همچنین حفظ و نگهداری اطلاعات شما به صورت خصوصی انجام می‌دهد. اطلاعات شما به هیچ عنوان توسط شرکت مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

در زمان‌هایی که اپراتورهای ارائه دهنده سرویس دچار مشکل می‌شوند و امکان ارسال و دریافت پیام مقدور نمی‌باشد، در صورت ممکن شرکت اطلاع رسانی‌های لازم را انجام خواهد داد. اما از آنجا که این اختلالات بدون اطلاع قبلی انجام می شود ممکن است در برخی موارد این قطعی ها با تاخیر اطلاع رسانی شود.

پیشاپیش از اینکه با صبر و شکیبایی خود در برخی زمان‌ها (هرچند کوتاه) که ممکن است به دلایلی (ضعف در بسترهای مخابراتی، قطعی اپراتور، به روزسانی نرم افزار، ارتقا سرور و...) امکان ارائه خدمات به شما را نداشته باشیم، ما را یاری می‌نمایید، سپاسگزاریم.