داستانی به بزرگی کلابی شو

خدمت به هزاران کسب و کار
بزرگ و کوچک

نیاز مبرم کسب‌وکارهای خُرد به بازگشت مشتریان؛ ایده تولد کلابی شو

 

رویایی که ما در صدد تحقق آن برآمدیم، حل مشکل بسیاری از کسب‌وکارهای خرد بود. درواقع بیشتر پلتفرم‌های باشگاه مشتریان متناسب با کسب‌وکارهای متوسط تا بزرگ طراحی شده‌اند و هزینه بالایی نیز برای ارائه خدمات خود درخواست می‌کنند. مشکل دیگر کسب‌وکارهای خرد، ناتوانی در خرید چندین پلتفرم در کنار باشگاه مشتریان برای مواردی چون حسابداری، انبارداری، تجزیه و تحلیل مشتریان و پنل‌های ارسال پیامک بوده و هست.

ما در کلابی‌شو با بهره‌گیری از دانش توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای کسب‌وکار و کارشناسان خبره بازاریابی توانستیم پلتفرمی ایجاد کنیم که بیشتر نیازهای یک کسب‌وکار خرد را در زمینه ایجاد باشگاه مشتریان و تجزیه و تحلیل فرایندهای بازاریابی و فروش تامین می‌کند و از نظر مقرون‌به‌صرفه بودن با هیچ پلتفرم دیگری قابل مقایسه نیست.

کلابی شو چگونه به اینجا رسید

…..

icon-px
icon-px

هدف ما در کلابی شو ایجاد بستری برای ارائه خدمات نوین در بستر وب به تمامی کسب‌وکارهای فیزیکی و آنلاین به شکل یکپارچه بوده است. ما با ایجاد چنین بستری توانستیم جامعه‌ای از مدیران کسب‌وکار‌های سنتی و فیزیکی، مدیران سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی و مدیران بازاریابی و فروش ایجاد کنیم که تمامی فرایندهای کسب‌وکار خود را با استفاده از کلابی شو هوشمندسازی کرده‌اند.

در مبحث رضایت کاربران ما از پلتفرم کارآمد کلابی شو، شاید ذکر همین نکته کافی باشد که اکثر مشتریان توانسته‌اند در مدتی کوتاه علاوه ‌بر ارتقا توانایی‌ها در مدیریت محصولات و خدمات، ارتباطی قدرتمند با مشتریان خود برقرار کنند، مشتریان وفادارشان را افزایش دهند و در نهایت به فروش بالایی برسند.

نگاهی گذرا به داستان کلابی‌شو از ابتدا تا شکل‌گیری…

داستان ما

icon-px (1)
icon-px (1)

12:36

تونل زمان

تابستان 1401

بعد 9 ماه کار، نسخه اولیه در تابستان 1400 آماده شد و تست‌های مربوطه انجام شد. اشکالات و مواردی که وجود داشت رفع شد و خوشحالم که بگم، الان در تابستان 1401 نسخه نهایی آماده استفاده و ورود به بازار شد و خوشحالم که در این مسیر حرکت کردم.

پاییز 1400

کارها با جدیت ادامه داشت، تقریبا 12 ماه به مطالعه سیستم‌ها و میدانی و صرف هزینه‌های بسیار سپری شد. به انتهای کار مطالعاتی رسیده بودیم،‌ همه چیز آماده ورود به مرحله نهایی خودش بود. با اتمام کارهای عملیاتی و تحقیق بازار، کار طراحی و اجرای نرم‌افزار شروع شد...

فروردین 1399

با جدیت شروع کردم و مشاوره گرفتم، همکارانی کنارم بودن که در این مسیر بسیار کمک کردن. بعد چندین ماه به نتایج خوبی رسیدیم که در همه شرایط می‌تونست کمک کننده باشه، خصوصا در شرایط بحرانی کسب و کارها و شرایطی مثل کرونا و... 

زمستان 1398

زمستان 98 همراه شد با پاندمی کرونا. جاییکه کسب و کارها و طبیعتا خانواده‌ها با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کردند. دیگه این یه خواسته فردی نبود، می‌خواستم به کسب و کارها، خصوصا کسب و کارهای خرد بتونم موثرتر کمک کنم.

پاییز 1398

پاییز 1398 بود که تصمیم گرفتم، چالش جدیدی برای خودم تعریف کنم و کسب و کارم رو که تقریبا 12 سال بود مشغول بودم و به کم و کیفش آشنا بودم رو به حوزه جدیدی گسترش بدم​. دوست داشتم بیشتر در این فضا اثرگذار باشم و شاهد رشد بیشتر باشم.