کسب و کارها در کلابی شو

پوشاک

صنف پوشاک و کسب و کارهای فعال در این صنعت، با برخورداری از شرایط خاص و به نوبه خود به روز بودن، همیشه لازم داشتند که به موضوع خدمات بهتر و ارائه محصولات با کیفیت بپردازند. دامنه این تغییرات به حدی شدید است که شاید فعالان این حوزه را از مهمترین فعالیت که رسیدگی به نیازهای مشتریان خصوصا مشتریان قدیمی آن‌هاست باز دارد. کلابی‌شو این امکان را فراهم کرد که این قشر زحمت‌کش با راحت‌ترین مکانیسم به مراقبت از مشتریان خویش بپردازند.

سالن‌های زیبایی

صنعت زیبایی مدیون، دست اندرکاران و فعالان این حوزه است.  هنرمندانی چیره دست که با انواع روش‌ها هر روز در دنیای پر رقابت مد و زیبایی به آرایش و آراستن می‌پردازند تا در کم و کیف دنیای پر هیاهو لحظات دلنشینی به مشتریان خود هدیه دهند. مطمئنا این عزیزان نقش بی‌بدیلی در جاری و ساری کردن طراوت و سرزندگی در زندگی تک تک ما انسان‌ها برعهده دارند. حل پیچیدگی نیازها و پی‌جویی خواسته‌ها، راه‌حل کلابی‌شو برای فعالان این قشر زحمت کش است.

شیرینی‌ فروشی‌ها

به راستی که شیرینی و کیک و شکلات را در هیچ محفلی نمی‌توان از ذهن دور داشت. مگر می‌شود دور هم بود و خبری از شیرینی نگرفت، شیرینی نمادی از شادی و شور و شعف در جامعه است، و همه ما دوست داریم از بهترین نوع و خوش طعم‌ترین آن خصوصا در مراسم‌‌ها و اعیاد استفاده کنیم. چه نکو فرصتی است که کلابی‌شو این امکان را فراهم کرده که فعالان این حوزه به نقش‌آفرینی موثرتر بپردازند و برند خود را به سهیم بودن در شادی و فرح‌بخشی در ذهن مشتریان ثبت نمایند.

موبایل و اکسسوری

صنعت موبایل را شاید بتوان به تنهایی به صنعتی انقلابی تشبیه کرد، کما اینکه افرادی که در این صنف مشغولند نیز مطمئنا در سیر این تغییر و تحول نقش بسزایی داشته و دارند. این صنف را بی‌شک می‌توان پرچم‌دار تکنولوژی‌های نوین و از نخبگان موج‌سوار تغییر و تحولات دانست. اکنون این پیشگامان سوار بر موج کلابی‌شو به پیش می‌روند و تحول بیش از پیش در صنف خود را قصد دارند با کمک کلابی‌شو سرعتی مضاعف بخشند و با بهره‌گیری از خدمات و امکانات آن همراه سازند تا همچنان در صف نخست پیشرفت بیاستند.

آنلاین شاپ

در سال‌های اخیر خصوصا در اواخر سال 1398 که بحران همه گیری ویروس کرونا در کشور مانند سایر نقاط جهان رخ داد، کسب و کارهای بسیاری آسیب دیدند اما بسیاری دیگر به مدد اینترنت شروع به راه‌اندازی کسب و کار خود در فضای به اصطلاح مجازی که به نظر می‌رسد از همه فضاها واقعی‌تر باشد پرداختند. برخی از کسب و کارها که از قبل دارای چنین پتانسیلی بودند با بهره گیری از این فضا رشد بسیار خوبی را تجربه کردند. اما همه این‌ها کافی نبود چرا که اکنون با کلابی‌شو به رشد چند صدبرابری خود می‌اندیشند.

به نظر شما، صنف بعدی شمائید؟!

کلابی‌شو در تلاش است تمامی عزیزانی که درخواست فعال شدن کلابی‌شو در کسب و کارشان را دارد را به انجام برساند. اما طبیعتا اصنافی که زودتر اقدام نمودند و بیشترین درخواست را داشته‌اند در اولویت فعال‌سازی قرار خواهند داشت.

کلابی‌شو، با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و ابزار و امکانات بیزینسی که در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می‌دهد، با استفاده از هوش مصنوعی به هوشمندسازی فرایندها حوزه کسب و کار می‌پردازد.

بر این اساس، و با توجه به اهمیت متمرکز بودن امور و رسیدگی بهتر و دقیق‌تر کسب و کارها از منظر صاحبان کسب و کار؛ کلابی شو، اکوسیستم یکپارچه‌ای را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد؛ که در امتداد اقدامات، این امر موجبات هوشمندسازی کسب و کار و مارکتینگ هدفمند آن کسب و کار خواهد شد. لذا در نتیجه این فرایندها که به صورت اتوماتیک و هوشمندانه توسط کلابی‌شو صورت می‌پذیرد، کسب و کارها نهایت فروش حداکثری را در کنار ایجاد مشتری و وفادارسازی مشتریان جدید و قدیم تجربه خواهند کرد.
لازم به ذکر است، این اکوسیستم با ایجاد ساز و کاری مدون، پیوسته و شفاف موجبات انگیزه بیش از پیش مشتریان را در حمایت از کسب و کارها فراهم خواهد کرد.