سوالات متداول

کلابی‌شو چیه؟

کلابی‌شو، دستیار هوشمند ویژه کسب و کارهای خرد و کوچک هستش که با استفاده از آن می‌تونن به تجزیه و تحلیل کسب و کار، فروش و مشتریان خود بپردازن.

چرا کلابی‌شو؟

کلابی‌شو، بیزینس و کسب و کار رو یک بدنه واحد و به عبارتی یک اکوسیستم می‌بینه که در اون اجزای متفاوت در یک گروه واحد و منسجم برای هدف و آرمانی مشترک در حال فعالیت هستن. به عبارتی موفقیت و شکست رو تک عاملی نمی‌بینه و اون رو نتیجه بخشی از فرایندها و اتفاقات می‌دونه.

لذا با توجه به یکپارچه دیدن سیستم در قالب یک اکوسیستم هوشمند، همه لایه‌های کسب و کار رو از منظر مدیریت، فروش بررسی می‌کنه و استراتژی مشخصی رو با توجه به تجزیه و تحلیل‌های انجام شده مد نظر قرار می‌ده، لذا با سفارشی‌ سازی المان‌های مربوطه بر اساس داده‌های وارد شده می‌تونه تصویر واقعی، مناسب و به روز شده‌ای از کسب و کار رو ارائه بده که این امر می‌تونه در داشتن آینده‌ای روشن‌تر و چیدمان برنامه‌ای دقیق‌تر کمک شایانی به کسب و کارها و صاحبین هوشمند آن‌ها بکنه.

منظور شما از کسب و کارهای خرد و کوچک چیه؟

کسب و کارهای خرد و کوچک از دیدگاه کلابی‌شو، به کسب و کارهایی گفته می‌شه که زیر نظر اصناف کشور در حال فعالیت هستن و تعداد پرسنل آن‌ها محدود و زیر 100 نفر هستن.

به عنوان نمونه: صنف پوشاک، آرایشگران، فروشگاه‌های لوازم خانگی، لوازم یدکی، بزازی، لوازم یک‌ بار مصرف، اغذیه فروشی‌ها، موبایل فروشی و لوازم مربوطه، فروشگاه کامپیوتر ، اکسسوری و تزئینات و...

کلابی‌شو چطور به من کمک می‌کنه؟

کلابی‌شو با توجه به امکاناتی مانند ابزراهای بیزینسی و تنظیمات اختصاصی شما رو قادر می‌سازه نظارت بهتر، دقیق‌تر و منسجم‌تری بر کسب و کارتون، فرایندهای خرید و فروش و مشتری داشته باشین.

کمک می‌کنه بتونین با پیاده‌سازی استراتژی‌های متفاوت در کسب و کارتون، بهتر بتونین در جهت مدیریت اون اقدام کنین، در جذب و نگهداشت مشتری بهتر و کاربردی‌تر عمل کنین و با افزایش رضایتمندی مشتری در راستای فروش و توسعه کسب و کارتون گام‌های موثرتری رو بردارین.

ضمنا همکاران ما در کلابی‌شو، علاوه بر اینکه سعی می‌کننن با ارسال خبرنامه‌ها و در اختیار قرار دادن نکات و مقالات علمی و عملی همراه شما در این مسیر باشن، به طور اختصاصی از طریق تلفن، ثبت تیکت و فرم‌های پشتیبانی در خدمت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستن.

چطور می‌تونم از کلابی‌شو در کسب و کار خودم استفاده کنم؟

از کلابی‌شو حداقل می‌تونین برای 1-کنترل و مدیریت کسب و کار 2-برای تحلیل مشتریان و 3-بازاریابی و فروش در کسب و کار خود استفاده کنین.

اگر در کلابی‌شو عضو نیستین می‌تونین با واحد پشتیبانی و فروش کلابی‌شو به شماره 705 30 910 - 021 تماس گرفته یا با پر کردن فرم پایین همین صفحه منتظر تماس همکاران ما بمونید.

هزینه اشتراک در کلابی‌شو چقدره؟

عضویت در سامانه هوشمند کلابی‌شو رایگان هستش.

کلابی‌شو هزینه‌هاش رو از کجا تامین می‌کنه؟

کلابی‌شو سعی داره بر اساس متد علمی و به روز در صنعت کسب و کار عمل بکنه؛ بنابراین، برای اینکه کسب و کارها ارتباط بهتر، موثرتر و ارزانی رو با مشتریانتون در اختیار داشته باشن و از طرفی حقوق فردی مشتریان هم رعایت بشه و این فرصت به مشتریان داده بشه که خودشون تصمیم‌گیرنده باشن -تحقیقات 2021 نشون داده هرچه این اختیار بیشتر و بهتر انتقال داده بشه موجب تعامل بهتر مشتریان با کسب و کارها می‌شه- راه ارتباطی پیشنهادی رو ارسال پیام کوتاه در نظر گرفته، که شما به عنوان صاحب کسب و کار تنها هزینه‌ای که پرداخت می‌کنین، هزینه ارسال پیامکه که آن هم صرف حقوق و دستمزد و ارتقای سامانه کلابی‌شو برای ارائه خدمتی بهتر می‌شه.

برای ثبت نام چه کاری باید انجام بدم؟

اگر شما صاحب کسب و کار هستید می‌توانید برای استفاده از سامانه هوشمند کلابی‌شو، با واحد فروش و پشتبانی کلابی‌شو به  شماره 705 30 910 - 021 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با پر نمودن فرم پایین همین صفحه منتظر تماس همکاران ما بمانید.

استفاده از راه حل های ما

با راه حل های ارائه شده در کلابی شو کسب و کار خود را ارتقا دهید.

راهنمای استفاده از داکیومنت های برنامه نویسان

برای راهنمایی بیشتر و دیدن ویدئو های آموزشی به اینجا سر بزنید.

در صورتی که پاسخ سوال خود را پیدا نکرده اید، با استفاده از فرم زیر می توانید سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید. این اطمینان به شما داده می‌شود که در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

ما به حریم خصوصی شما متعهد هستیم.

کلابی شو، از اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار می‌دهید برای تماس با خود شما در خصوص پاسخگویی به سوالات، خدمات، امکانات و ویژگی های مرتبط استفاده خواهد کرد. شما می‌توانید در هر زمان اشتراک خود را از این ارتباطات لغو کنید.
برای اطلاعات بیشتر، سیاست حفظ حریم خصوصی ما را بررسی کنید.