اگر به دنبال کسب درآمد بیشتری نیستید این مناسب شما نیست!

ظرف مدت 3 ماه درآمد فعلی خود را 400% افزایش دهید!

برخلاف دیدگاه بسیاری از افراد، اکثر تحقیقات بین‌المللی نشان داده است، حفظ ارتباط با مشتری بیشترین تاثیر را در کسب درآمد دارد، در صورتیکه بسیاری از کسب و کارها گمان می‌کنند که قیمت نقش بسزایی در آمد آن‌ها دارد.

این گوشه‌ای از مشتریان همدل ما در کلابی است

متاسفانه از دیرباز کسب و کارهای خرد اونطور که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفتند و این بی‌توجهی نیز علیرغم اینکه می‌شه گفت 80 درصد جامعه کسب و کاری رو تشکیل می‌دن همچنان مورد غفلت واقع شده.

این داستان و آسیب‌های مربوط به کسب و کارهای خرد از اواخر سال 1398 که کرونا وارد کشور شد و در راستای اون خیلی از افراد مجبور شدن کسب و کارهاشون رو تعطیل کنن به صورت عمده به چشم اومد و تا الان که در اواسط آذر ماه 1401 هستیم به گونه‌ای دیگه ادامه پیدا کرده.

خیلی از کسب و کارها مشتریانشون رو از دست دادن و الان نیز با اعمال محدودیت‌های بی‌رحمانه می‌شه گفت هیچ راه ارتباطی نوینی برای اون‌ها باقی نمونده. اینکه کسب و کارها چه تصمیمات و استراتژی‌ای رو می‌خوان در پیش بگیرن به خود کسب و کارها مربوط می‌شه اما اون چیزی که نمی‌شه از اون چشم‌پوشی کرد اینه که همه ما به وحدت و در کنار هم بودن نیاز داریم. این موضوع نیز حاصل نمی‌شه مگر اینکه از حال و احوال هم با خبر باشیم.

با این اوصاف داشتن سیستمی که بشه بهش اعتماد داشت از یک طرف و از طرفی دیگه به درستی مدیریت کرد بسیار حائز اهمیت هستش. برقراری ارتباط و با خبر بودن از هم در این شرایط سخت، یکی از نکات و مواردی هست که پس از سپری شدن این دوران سخت و متحد بودن و همدلی کردن با هم برای ما به یادگار می‌مونه.<br>همه ما باید این نکته رو که کسب درآمد در هر زمان و شرایطی واقعا برای ما انسان‌ها نباید به عنوان یک اصل ثابت فض بشه، در حالیکه می‌تونیم با کنار هم بودن و حس خوشایند زندگی، صلابت و افتخار رو در کنار هم تجربه کردن و جاری کردن اون در روابطمون، آینده درخشانی رو برای خودمون رقم بزنیم؛ آینده‌ای که اثراتش مطمئنا در آینده کسب و کارمون هم قابل رویته.

ممکنه خیلی چیزها تغییر کنه اما چیزی که تغییر نمی‌کنه خاطراتی هست که از خودمون بر جای خواهیم گذاشت؛ و چه خوب که به خوبی و خوشی و نیک نامی یادمون بکنن، امروز این تویی که به نوبه خودت این فرصت رو داری که به قول شاعر اندیشمند و بزرگ ایران زمین که گفته «تو یکی نه‌ای هزاری، تو چراغ خود بیفروز»چراغ خودت رو روشن کنی.
اگه تا دیروز موثر بودی یا نبودی دیگه مهم نیست، اینکه تا دیروز دیگران موثر بودن و تو نبودی اینم دیگه مهم نیست الان این مهمه که بخوای موثرتر عمل کنیم، پس اینکه الان تو چی کار می‌کنی از همه چیز مهمتره.
یادمون باشه که در ارزش‌هامون استواریم و در نظراتمون چون رود جاری. پس به ارزش احترام به ارزش‌های همه نوعانمون ما هم سعی می‌کنیم سهم کوچکی در این بین داشته باشیم. سعی می‌کنیم ارزش‌های شما رو ببینیم و قدم موثرتری در جهت تامین اون ارزش‌ها برداریم.
ما اینجا در کلابی‌شو کنار شما هستیم تا بهتون موثرترین روش رو معرفی کنیم، موثرترین روشی که بتونی با مشتریان خودت در این ایام ارتباط مثبت و موثری برقرار کنی، مشفقانه کنارشون باشی، حفظشون کنی و باهاشون همدل بشی.
نمونه این روز‌ها و در همین سختی‌هاست که باید کنار همدیگه باشیم، امروز در همین شرایط هست که می‌تونی ارزش متفاوت خلق کنی و نگاه متفاوتی رو پایه‌گذاری کنی، افتخارات الان ما برای اقداماتی که در گذشته انجام دادیم هستش، پس اگر افتخاری در آینده دوست داریم کسب کنیم باید به خاطر داشته باشیم که یکی از بهترین فرصت‌هاست که در آینده می‌تونی بهش افتخار کنی امروزه، امروزه که می‌تونی قدمی بهتر برای موثرتر بودن برای درک مشتریانت برداری و به مشتریانت بیشتر کمک کنی، راه و روشی تدوین کنی و به گوششون برسونی.
مطمئنا در این شرایط افرادی هستن که علیرغم همه باید و نبایدها به کمک ما نیاز دارند.
ما در کلابی‌شو، بنا به تعهد اخلاقی و مسئولیت اجتماعی که از نظر ما هر فردی و البته کسب و کارها بیشتر از دیگران عهده‌دارش هستن باید حواسمون جمع این موضوع باشه، از این‌رو در این مدت تمام تلاشمون رو به کار بردیم و می‌بریم که بیشتر از گذشته بتونیم کنار شما عزیزان همدل و متحد باشیم و ارتباطاتمون رو بتونیم موثرتر داشته باشیم و هرگز قطع نشه.
کلابی‌شو،‌ به عنوان سامانه هوشمند کسب و کار و اولین سامانه جامع مشتری‌مداری پنل خودش رو با ثبت سریع و رایگان در اختیار کسب و کارهای خرد و عزیزی قرار می‌ده که می‌خوان در ایام موثر عمل کنند.
برای ثبت نام و استفاده سریعتر، علاوه بر همه راه‌هایی که در سایت هست، می‌تونین با شماره 705 30 910 -021 تماس بگیرین.